BIO Losos filet

Neohodnoceno

2 filety z lososa s kůží. Pro všechny, kdo ocení kvalitu divokého lososa z ekologické akvakultury z Galway (Irsko). Náš organický losos žije na otevřeném moři před rozeklaným západním irským pobřežím Grafscha. Na tomto jedinečném místě je losos vystaven přírodním živlům. Silný tok zajišťuje konstantní dodávku čisté a kyslíkem bohaté vody. Kromě toho udržuje ryby neustále v pohybu. Proto je maso lososa pevné a aromatické. Navíc je též zapotřebí dostatečný prostor pro chov, proto je v sádkách nízká hustota osazení ryb. Na ekologických farmách pro chov lososů může být drženo maximálně 10 kg ryb na 1 000 litrů vody.

407 Kč / ks 363,39 Kč bez DPH
BIO Losos filet
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Složení:

losos obecný

Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:

Energie 743 kJ / 176 kcal; tuky 10,1g z toho nasycené mastné kyseliny 2,5g; sacharidy 0,0g z toho cukry 0,0g; vláknina: 0,0g; bílkoviny 20,4g; sůl 0,9g

Alergeny:

ryby

Upozornění:

Tento produkt lze zakoupit u našich prodejců nebo je možnost závozu po Praze a okolí do 25km při objednávce mraženého sortimentu od částky 3.000,-Kč. Při dopravě na větší vzdálenosti nás neváhejte kontaktovat pro upřesnění ceny dodávky. Uvedená cena je maloobchodní. Prodej za velkoobchodní cenu je podmíněn odběrem celého kartonu dle aktuálně platného velkoobchodního ceníku, který Vám na vyžádání rádi zašleme.

CZ-BIO-002

Doplňkové parametry

Kategorie: Mražené potraviny
Hmotnost: 0.25 kg